मुख्य समाचार

उम्मेदबारको मनोनयन दर्ता आज परिबार दलको उपत्यकामा सबै क्षेत्रमा उम्मेदबार प्रचण्डलाई टक्कर दिदै पूर्व लडाक कमाण्डर अशोक
The Universal Times
2070

उम्मेदबारको मनोनयन दर्ता आज परिबार दलको उपत्यकामा सबै क्षेत्रमा उम्मेदबार         प्रचण्डलाई टक्कर दिदै पूर्व लडाक कमाण्डर अशोक
काठमाडौं । बिभिन्न अडकलबाजीका बिच अन्नतत संविधान सभाको निर्बाचन हुने नै भएको छ । निर्बाचन आयोगको कार्यतालिका अनुसार आज संविधान सभाको प्रत्यक्ष तर्फको उम्मेदबारको मनोनयन दर्ता आज बिहान १० बजे देखि ५ बजे सम्म हुदैछ । १२४ दलले सहभागिता जनाएको यो निर्बाचनमा मोहन बैद्य नेतृत्वको मोर्चाले भने सहभागिता जनाएको छैन । प्रमुख तीन राजनीतिक दल एमाओबादी, कागे्रस, एमाललेले प्रत्यक्षमा २४० क्षेत्रमै उम्मेदबारी दिएका छन भने साना दलमा नेपाल परिवार दलले सबै क्षेत्रबाट उम्मेदबारी दिएको प्रवत्ता सन्तोष पौडेलले बताए । बैकल्पीक लोकतान्त्रीक शत्तिको रुपमा उदाएको परिवार दले उपत्यकाका सबै क्षेत्रमा शशक्त उम्मेदबारी दिएको छ । दलले काठमाडौमा क्र्रमश पुनम डगोल, सुबोध प्रसाल दाहाल, महेश श्रेष्ठ,गोकुल रोक्का, भरत बिक्रम ढकाल, सात्रित्रिदेबी न्यौपाने, फिरोज क्षेष्ठ, मिनबहादुर खडका, केशब श्रेष्ठ, र अशोक शर्मा भट्टको उम्मेदबारी दिएको छ । काठमाडौको क्षेत्र नं १०का उम्मेदबार अशोक शर्मा भट्ट एकिकृत नेकपा माओबादीका पूर्व लडाकु कमाण्डर हुन । उनी माओबादी अध्यक्ष प्रचण्डसँग चुनाबी प्रतिस्प्रधामा उत्रिएका छन । लामो युद्धको अनुभव रहेका भट्ट युद्धकालमा किशोरका नामले परिचीत छन उनी नेपाल परिवार दलको भातृ संगठन पीस फोर्सका केन्द्रीय अध्यक्ष हुन । त्यसै गरी दलले ललितपुरमा क्रमश हरि शरण तामाङ, रबि मर्हजन, र बिरेन्द्र श्रेष्ठले उम्मेदबारी दिएका छन भने भक्तपुरमा राजेन्द्र खडका र राजु भारतीले उम्मेदबारी दिएका छन । यस लगतै परिवार दलले सबै क्षेत्रमा उम्मेदबारी दिएर आफु यो मुलुकको बैकल्पीक शत्ति भएको प्रश्ट पारेको छ । 
नेपाल परिवार दलका दशै भरिका उम्मेदबारहरुको नामवली 
कालीकोट श्री परेक बहादुर शाही नानीकोट–९, तिखार्ती
रूकुम श्री जगत बहादुर चन्द रूघाँ–९, दाङचुङ
उदयपुर श्री भिम प्रसाद धमला ओखलढुङ्गा
श्री प्रकाश कटुवाल उदयपुर
श्री किसुन देव चौधरी एदयपुर
डोल्पा श्री कमल बुढा डोल्पा
बाजुरा श्री हरी चन्द्र पाध्याय मार्तडी–रजातोली


बर्दिया श्री बाल कृष्ण खनाल मातीपुर–८
श्री सुशील कुमार लामिछाने गुलरिया–६
श्री ज्ञानेश्वर पाण्डे न्यौलापुर–७
श्री राम प्रसाद सिग्देल मनाउ–४
भोजपुर सुश्री बिमला थापा हसनपुर–४
श्रीमती शान्ति कुमारी मोक्तान खैराङ्ग–९

गुल्मी श्री बिष्णु प्रसाद लामिछाने धावा–९, गोरखा
श्री पशुपति पाण्डेय तम्घास–१, 
श्री बाबुराम पोख्रेल नयाँगाउँ–३



रौतहट श्री गनी महमद मियाँ राँकी झुनखुनवा–६
श्री शिव शंकर साह बसन्तपट्टी–१
श्रीमती अन्जु कुमारी चौधरी सन्तपुर म.
श्री बिजई सहनी मलाअ मिठुअवा
श्री नागेश्वर प्रसाद पटेल लक्ष्मीपुर (दो.)
श्रीमती अन्जु कुमारी चौधरी सन्तपुर म.

कैलाली
श्री गणेश बहादुर साह कैलाली
श्री सुरेश जोशी दोदोधारा–९
श्रीमती प्रमिला चौधरी कैलाली
श्री भंmकर बहादुर विष्ट साडेपानी–२
श्री माधव प्रसाद चौधरी कैलाली
श्रीमती रिता देवी चौधरी मसुरिया –५
बझाङ श्री वीर बहादुर रैला बझाङ
श्री रूपेन्द्र थापा बझाङ
अछाम श्री भरत बहादुर शाह अछाम
श्री बालाराम अधिकारी अछाम
डडेलधुरा श्री टेक राज भट्ट डडेलधुरा
कञ्चनपुर श्री वीर सिंह ठगुन्ना कञ्चनपुर
श्री देवराज पाण्डे कञ्चनपुर
श्री तारादेवी आचार्य (चन्द) कञ्चनपुर
श्री भवानी दत्त जोशी कञ्चनपुर


बाँके श्री प्रेम प्रसाद शर्मा बाँके
श्रीमती लक्ष्मी बस्नेत बाँके
श्री रत्न बहादुर हमाल बाँके
श्रीमती धनमाया विष्ट बाँके
सल्यान सुश्री कमला के.सी. सल्यान
श्रीमती योगमाया घर्ति सल्यान
रोल्पा श्री फत्य प्रताप सिंह रोल्पा
श्री खगेन्द्र महरा रोल्पा
दैलेख श्री प्रेम बहादुर कार्की दैलेख
सुर्खेत श्री पदम गिरी सुर्खेत
श्री सन्त बहादुर रेश्मी सुर्खेत
श्री योगेन्द्र बहादुर कार्की सुर्खेत
ताप्लेजुङ श्री लक्ष्मी बिश्वकर्मा ताप्लेजुङ
श्री घनश्याम सिटौला ताप्लेजुङ
झापा श्रीमती रत्नकला पराजुली शान्तिनगर–१
श्री दिपक कुमार संग्रौला डाँगीबारी–४
श्री कमारू जमासेख झापा
श्री केदार ढुंगाना अनारमनी–४
श्री टेक बहादुर बस्नेत दुवागडी–१
श्री मेदनी प्रसाद सिलवाल घैलाडुब्बा–४
श्रीमती ध्रुव थापा (पाण्डे) दमक न.पा.–१०
पाँचथर श्री झलकमान थापा नागुँन–२
श्री हरी प्रसाद चापागाईं नामीडाडाँ–४
बारा श्री धर्मेन्द्र प्रसाद यादव काचोर्वा–१
श्री रामचन्द्र चौधरी पिप्राढि–३
श्री सिन्दा ठाकुर हजाम कलैया–१२
श्री ध्रुव महतो भर्वलिया–९
श्री नारायण साह तेली बछनपूर्वा–४
श्री ब्रहमदेव प्रसाद यादव भोडहा–८
पर्सा श्री डोमाइ साह सोनार इटियाही–७
श्री पल्टन प्रसाद कुर्मी भवानीपुर–७
श्री चन्दन कुमार प्रसाद साह तेली दक्षिण झिटकैया–१
श्री सन्तोष कुमार साह लखनपुर–३
श्री राजेश कुमार साह बिजबनिया–७
अर्घाखाँचि श्री राम प्रसाद पन्थी गोखुङ्गा–६
श्री डिल्ली राज भुसाल किमडाडाँ–८



सर्लाही श्री कृत बहादुर लुङ्गेली सर्लाही
श्री डम्वर बहादुर पाख्रिन सर्लाही
श्री एकराज खतिवडा ओखलढुंगा
श्री कुर्वान शेख सर्लाही
श्री अब्दुल गफार सर्लाही
श्री हरी नारायण राय यादव सर्लाही
संखुवासभा श्रीमती राम कुमारी कुँवर संखुवासभा
श्री कुबेरमान कार्की वाना–९, ओक्से
नुवाकोट श्री सुकुराम तमाङ तलाखु–१
श्री राम कृष्ण श्रेष्ठ खरानीटार–३
श्री शिव कृष्ण श्रेष्ण विदुर–४, बट्टार
रसुवा श्रीमती मिठु वाईबा लहरेपौवा–६
जुम्ला श्री महेश शरण आचार्य चन्दननाथ–२
खोटाङ्ग श्री गुण राज पोखरेल कुभिण्डे–५
श्री लिल बहादुर बिष्ट लिकुवापोखरी–६


सप्तरी श्री सोनालाल चौधरी सप्तरी
श्री सन्तोष कुमार दास सप्तरी
श्री संतोष कुमार दास सप्तरी
श्री जगदीश प्रसाद यादव सप्तरी
श्री दुःखीलाल चौधरी सप्तरी
श्री कृष्ण मोहन यादव सप्तरी



धनुषा श्री अब्दुल कयुम सा फकिर धनुषा
श्री इन्द्रजीत यादव धनुषा
श्री उसमान मियाँ धनुषा
श्री पवन कुमार साह धनुषा
श्री अमित कुमार यादव धनुषा
श्री भवनाथ पहाडी जैसी धनुषा
श्री चित्र बहादुर आले मगर धनुषा


सिरहा श्री राम लखन ठाकुर सिरहा
श्री अजय कुमार यादव सिरहा
श्री संजय यादव सिरहा
श्री देवकी कुमारी यादव सिरहा
श्री राम रिझन महतो सिरहा
श्रीमती देवकी कुमारी यादव सिरहा
नवलपरासी श्री मदन लाल श्रेष्ठ नवलपरासी
श्री खेमलाल सुबेदी नवलपरासी
श्री सिद्धि चरण श्रेष्ठ नवलपरासी
श्री दिपेन्द्र श्रेष्ठ नवलपरासी
श्री रमेश साखी नवलपरासी
श्री पुरूसोत्तम गौडेल नवलपरासी
पाल्पा श्री नेत्र लाल शाक्य पाल्पा
श्री प्रेम बहादुर बगाले पाल्पा
श्री हरी चन्द्र कार्की पाल्पा

गोरखा १. श्री टलक प्रसाद भट्ट गोरखा
श्री सन्त बहादुर पन्त क्षेत्री गोरखा
श्री कृष्ण गोपाल बञ्जरा गोरखा
दोलखा श्रीमती उर्मिला सुनुवार दोलखा
श्री निला कुमार श्रेष्ठ दोलखा
ललितपुर श्री हरी शरण तमाङ ललितपु
श्री रवि महर्जन ललितपुर
श्री बिरेन्द्र श्रेष्ठ ललितपुर
भक्तपुर श्री राजेन्द्र खड्का भक्तपुर
श्री राजु भारती भक्तपुर

कास्की श्री शिवजी भट्टराई कास्की
श्री सुर्य प्रसाद बराल कास्की
श्रीमती कल्पना बराल कास्की
श्री ध्रुव थापा कास्की


चितवन श्री पातली तमाङ्ग चितवन
श्री टंक भट्ट चितवन
श्री भोजराज पनेरू चितवन
श्री रोशन पौडेल चितवन
श्री राजेन्द्र प्रसाद अर्याल चितवन

सिन्धुली श्री चित्रहरी आचार्य सिन्धुली
श्रीमती तुलसा दाहाल सिन्धुली
श्री कमल बहादुर ब्लन सिन्धुली

काभ्रे श्री धनध्वज तमाङ काभ्रे
श्री केशव प्रसाद ओझा काभ्रे
श्री लेखनाथ सापकोटा काभ्रे
श्री पियारत्न महर्जन काभ्रे
धादिङ श्री टिकाराम पौडेल धादिङ
श्री विष्णु कुमार श्रेष्ठ धादिङ

सिन्धुपाल्चोक श्री राजेश कार्की सिन्धुपाल्चोक
श्री राम कार्की सिन्धुपाल्चोक
श्री राम गौतम सिन्धुपाल्चोक
सुनसरी श्री मान बहादुर बि.क. (मिसन) सुनसरी
श्री पुष्कर थापा सुनसरी
श्री धन कुमार बिश्वकर्मा सुनसरी
श्री सञ्जय चौधरी सुनसरी
श्री किसोर यादव सुनसरी
श्री उमेश मेहत्ता सुनसरी


मोरङ्ग श्री राजन घिमिरे मोरङ्ग
श्री दशरथ राजबंशी मोरङ्ग
श्री बिष्णु गिरी मोरङ्ग
श्री मदन कामत मोरङ्ग
श्री मेघनाथ राजबंशी मोरङ्ग
श्री बिजय राज शर्मा मोरङ्ग
श्री गोपाल प्रसाद गेलाल मोरङ्ग
श्री धरणी कुमार बिश्वास मोरङ्ग
श्री कृष्ण डाँगी मोरङ्ग
बैतडी श्री नारायण सिंह बिष्ट बैतडी
श्री फडेन्द्र पैताला बैतडी
मुगु श्री केशर सिंह कामी मुगु
लम्जुङ्ग श्री कमल प्रसाद देबकोटा लम्जुङ्ग
श्री दान बहादुर गुरूङ्ग लम्जुङ्ग
स्याङजा श्री बन्धुराज रेग्मी स्याङ्जा
श्री दाल बहादुर खड्का स्याङ्जा
श्री सुन्दर बस्याल स्याङ्जा
तनहुँ श्री जोग बहादुर गुरूङ्ग तनहुँ
श्री पुष्प राज पौडेल तनहुँ
श्री बुद्धि सागर पौडेल तनहुँ
पर्बत श्री बाबुराम शर्मा पौडेल पर्बत
श्री समिक्षा शर्मा पर्बत
बाग्लुङ्ग श्रीमती गंगा चापागाईं पौडेल बाग्लुङ्ग
श्री निल प्रसाद आचार्य बाग्लुङ्ग
श्री कलाधर शर्मा बाग्लुङ्ग
म्याग्दी श्री गौरी शंकर चौधरी म्याग्दी
मुस्ताङ्ग श्री सुर्य प्रसाद लामिछाने मुस्ताङ्ग
सोलुखुम्बु श्री दा डेन्डी शेर्पा सोलुखुम्बु

मकवानपुर श्री बिष्णु कुमार बस्नेत मकवानपु
श्री सजन कुमार राना मकवानपु
श्री सजन कुमार राना मकवानपु
श्री योगेन्द्र बहादुर अर्याल मकवानपु


दाङ्ग श्री सुनिता चौधरी दाङ्ग
श्री अशोक कुमार चौधरी दाङ्ग
श्री शालिकराम चौधरी दाङ्ग
श्री बिष्णु बहादुर पाण्डे दाङ्ग
श्री हरीलाल नेपाली (बादी) दाङ्ग
प्यूठान श्री राम प्रसाद पोखरेल प्यूठान

ईलाम श्री गोपाल प्रसाद लुईटेल इलाम
श्री झलकमान थापा इलाम
श्री राजेन्द्र पौडेल इलाम
डोटी श्री कृष्ण प्रसाद श्रेष्ठ डोटी
श्री धर्म सिंह बि.क. डोटी
ओखलढुङ्गा श्री रशिला खतिवडा ओखलढुङ्गा
श्री भिम प्रसाद धमला ओखलढुङ्गा
हुम्ला श्री केशर सिंह हुम्ला



रूपन्देही श्री चन्द्रिका चाई रूपन्देही
श्री अल्ताफ सिद्धिकी रूपन्देही
श्री जानकी घिमीरे रूपन्देही
श्री गणेशमान बराल रूपन्देही
श्री राम बहादुर बिश्वकर्मा रूपन्देही
श्री जमालुधिन छुनिया रूपन्देही
श्री चन्द्रसेन यादव रूपन्देही
मनाङ श्री तुल बहादुर तमाङ मनाङ
जाजरकोट श्री रबिन कुमार चन्द जाजरकोट


महोत्तरी श्री विल्टु मण्डल महोत्तरी
श्री अनिल कुमार मण्डल महोत्तरी
श्री राम टतेश्वर ठाकुर महोत्तरी
श्री राजकुमार महतो महोत्तरी
श्री मनोहर मरर महोत्तरी
श्री संजिब कुमार चौधरी महोत्तरी
रामेछाप श्री रमेश अधिकारी रामेछाप
श्री ध्रुव माझि रामेछाप
तेह्रथुम श्री टंक नाथ खनाल तेह्रथुम
दार्चुला श्री गंगा दत्त भट्ट दार्चुला
धनकुटा
blog comments powered by Disqus

मुद्रा विनिमय

  • Currency
  • Unit
  • Buying
  • Selling
  • Indian Rs
  • 100
  • 160.00
  • 160.15
  • US $
  • 1
  • 103.46
  • 104.06
  • EURO
  • 1
  • 115.65
  • 116.32
  • POUND
  • 1
  • 134.43
  • 135.21
  • Ch Yuan
  • 1
  • 16.35
  • 16.44
  • Jap Yan
  • 10
  • 9.95
  • 10.01
अन्य

मौसम

Weather of   2012-03-17 ( Saturday )
  • Station
  • Max(°)
  • Min(°)
  • Dadeldhura
  • 21.8
  • 10.0
  • Dipayal
  • 29.8
  • 9.6
  • Dhangadi
  • 29.2
  • 13.0
  • Birendranagar
  • 28.2
  • 10.5
  • Nepalgunj
  • 29.4
  • 13.0
  • Jumla
  • 18.9
  • -1.5
  • Dang
  • 27.0
  • 12.5
  • Bhairahawa
  • 27.4
  • 14.8
  • Simra
  • 29.5
  • 11.5
  • Kathmandu
  • 25.5
  • 7.2
  • Okhaldhunga
  • 21.2
  • 00
  • Jiri
  • 17.4
  • 1.1
  • Rajbiraj
  • 29.5
  • 15.0
Peace Nepal DOT Com
N/Athe universal timesN/AN/AN/AN/AN/AN/AN/AThe Universal Times

Site Hits

This site has been visited

counter customisable
Times since April 06, 2011